SPOR TEDARİKÇİSİ KULÜPLERİ ARIYOR

Takım sporları bizim DNA'mızda var. Kendiniz ve takımınız için tek tip spor kıyafetleri mi arıyorsunuz? Çok çeşitli spor dallarında kulüpleri ve takımları donatma konusundaki 120 yılı aşkın deneyimimizden yararlanın. İster amatör bir kulüp, ister profesyonel bir takım veya bir şirket olun, bize yazın - size tavsiyelerde bulunacağız!

Bize şimdi ulaşın

TAKIM KIYAFETINIZ

İster bireysel formalar, eşofmanlar, tişörtler, ekipmanlar veya taraftar ürünleri olsun - ERIMA ile siz ve takımınız bir sonraki sezon veya yaklaşan etkinlik için mükemmel bir donanıma sahip olursunuz. Karıştır ve eşleştir prensibi sayesinde farklı modelleri ve bedenleri de birleştirebilirsiniz. Her kulübe ve her takıma rakipsiz bir takım indirimi sunuyoruz!

Kataloglarımıza göz atın

ERIMA KULÜP MAĞAZANIZ

ERIMA sizi ve kulübünüzü bireysel bir kulüp mağazası ile destekliyor. Özel bir hizmet olarak, mağazaları sizin için hazırlıyoruz. 

BIREYSEL KULÜP KATALOĞUNUZ

Size kulüp logonuz ve bireysel kulüp koleksiyonunuzla birlikte kendi kulüp kataloğunuzu veya broşürünüzü sağlayacağız. PDF olarak çevrimiçi göz atabilir veya her takım için basabilirsiniz.

ERIMA KONFİGÜRATÖRÜM

Forma ve şorttan oluşan takım kıyafetinizi özel bir tasarımla oluşturun. Yaratıcılığınızın ve tasarımınızın sınırı yok.

Şimdi tasarlayın

PROFESYONELLER IÇIN OLDUĞU GIBI HIZMET

Bir profesyonel gibi hissedin ve öyle giyinin! Geleneksel bir şirket olarak, sponsor ortaklarımızın yanı sıra daha küçük, bölgesel kulüpleri de destekliyoruz. İster bölge ligi, ister ulusal lig, ister koşu grubu veya şirket etkinliği olsun - ERIMA tavsiyeden teklife, siparişe ve sonrasındaki hizmete kadar sizin muhatabınızdır. Bizde herkes profesyoneldir.

ERIMA AVANTAJLARINIZ

Teamsport'un evi: Modern ERIMA Lojistik Merkezimizde, siz ve ekibiniz için 20.000 m2'den fazla alanda 3,5 milyondan fazla ürün depolanmaktadır. Günde 50.000'e varan ürünle, son teknoloji ürünü bir depo sistemi, olağanüstü teslimat kabiliyeti, tutarlılık ve hız ile tanınmamızı sağlar.

Bize şimdi ulaşın

HIZLI TESLİMAT

3,5 milyondan fazla ürün merkezi depomuzda her zaman stokta ve hemen sevkiyata hazır durumdadır. Büyük miktarlardaki siparişler için bile tüm ürünlerimiz hemen teslim edilebilir.

UZUN SÜRE KULLANILABILIRLIK

İster oyuncuların değişmesi ister spor kıyafetlerinin yıpranması olsun, kulüpler ve takımlar sürekli değişir. Bu nedenle takım çizgilerimiz dört yıl boyunca kullanılabilir ve herhangi bir zamanda kolayca yeniden sipariş edilebilir.

1900'den beri PREMIUM KALİTE

Spor söz konusu olduğunda işler bazen zorlaşabilir. Bu nedenle spor ürünlerimizin kalitesine, dayanıklılığına ve uzun ömürlü olmasına büyük önem veriyoruz.

120 YILLIK TAKIM SPORLARI DENEYIMI

100 takım sporları! 1900'den beri spor malzemeleri üreticisi olarak faaliyet gösteriyoruz ve 2.000'den fazla uzman perakendeci ve 1.500'den fazla kulüp ile Avrupa çapında bir ağ oluşturduk. Takımları, kadroları ve tüm kulüpleri spor kıyafetleri ve aksesuarları ile donatma konusunda uzmanız. İster futbol, hentbol, voleybol, tenis, atletizm, koşu, jimnastik, masa tenisi veya takım halinde yapılan diğer spor veya aktiviteler için olsun.

Geçmişimizi görün

ERIMA SIZIN ORTAĞINIZDIR

Sizin ve ekibinizin başka soruları var mı? Önce bağlayıcı olmayan bir danışma ister misiniz? Bireysel bir teklif mi istiyorsunuz yoksa doğrudan sipariş mi vermek istiyorsunuz? O zaman iletişim formumuz aracılığıyla bize yazın - size en kısa sürede geri döneceğiz!

Bizimle şimdi iletişime geçin

 Gizlilik politikası için buraya tıklayın.