ERIMA'NIN ORTAĞI OLUN!

Spor perakendecisi veya moda mağazası mısınız? Erima'nın ortağı olun ve işinizi büyütün. Profesyonel spor kıyafetlerine, en çok satan futbol toplarımıza, dijital kulüp mağazalarına veya yeni müşteriler çekmek için pazarlama materyallerine ihtiyacınız olsun - yanınızda olacağız. Uluslararası İş ekibimiz sizinle cazip işbirliği fırsatları hakkında konuşmaktan mutluluk duyar. Gelin işimizi birlikte büyütelim.

Bize şimdi ulaşın

NEDEN ERIMA DİSTRİBÜTÖRÜ OLMALISINIZ?

Geleneksel bir şirket olarak, sponsor ortaklarımızın yanı sıra daha küçük, bölgesel kulüpleri de destekliyoruz. İster bölge ligi, ister ulusal lig, ister koşu grubu veya şirket etkinliği olsun - ERIMA sizin muhatabınızdır: tavsiyeden teklife, siparişe ve sonrasındaki hizmete kadar. Bizde herkes profesyoneldir.

ERIMA AVANTAJLARINIZ

Teamsport'un evi: Modern ERIMA Lojistik Merkezimizde, siz ve ekibiniz için 20.000 m2'den fazla alanda 3,5 milyondan fazla ürün depolanmaktadır. Günde 50.000'e varan ürünle, son teknoloji ürünü bir depo sistemi, olağanüstü teslimat kabiliyeti, tutarlılık ve hız ile tanınmamızı sağlar.

Bize şimdi ulaşın

HIZLI TESLİMAT

3,5 milyondan fazla ürün merkezi depomuzda her zaman stokta ve hemen sevkiyata hazır durumdadır. Büyük miktarlardaki siparişler için bile tüm ürünlerimiz hemen teslim edilebilir.

UZUN SÜRE KULLANILABILIRLIK

İster oyuncuların değişmesi ister spor kıyafetlerinin yıpranması olsun, kulüpler ve takımlar sürekli değişir. Bu nedenle takım çizgilerimiz dört yıl boyunca kullanılabilir ve herhangi bir zamanda kolayca yeniden sipariş edilebilir.

1900'den beri PREMIUM KALİTE

Spor söz konusu olduğunda işler bazen zorlaşabilir. Bu nedenle spor ürünlerimizin kalitesine, dayanıklılığına ve uzun ömürlü olmasına büyük önem veriyoruz.

ERIMA SIZIN ORTAĞINIZDIR

Sizin ve ekibinizin başka soruları var mı? Önce bağlayıcı olmayan bir danışma ister misiniz? Bireysel bir teklif mi istiyorsunuz yoksa doğrudan sipariş mi vermek istiyorsunuz? O zaman iletişim formumuz aracılığıyla bize yazın - size en kısa sürede geri döneceğiz!

Ortak Olun!

 Gizlilik politikası için buraya tıklayın.